SERVICES

KONSULTACJE I ZAKUPY DLA KOBIET

W ramach współpracy z kobietami oferuję usługi:

  1. SO SPECIAL ZAKUPY 
  2. SO SPECIAL PRZEGLĄD SZAFY
  3. SO SPECIAL KONSULTACJA  – dobór fryzury, koloru włosów, makijażu, okularów
  4. ANALIZA KOLORYSTYCZNA 
  5. ANALIZA SYLWETKI

Każda z usług dostępna jest też w formie eleganckich bonów prezentowych, które możesz podarować bliskiej osobie. CZYTAJ WIĘCEJ

WAŻNE! Pracuję na terenie Warszawy i okolic. W przypadku spotkań na dzień ze stylistą (6 godzin)  możliwy jest dojazd do innego miasta – wówczas do usługi doliczany jest koszt transportu.

1. SO SPECIAL ZAKUPY

SO SPECIAL zakupy to świetna zabawa, a nie męczące, bezowocne godziny spędzone na chodzeniu od sklepu do sklepu. Ty mierzysz, a ja pokazuję Ci różne opcje, tłumaczę jak dane ubranie działa na Twoją sylwetkę oraz z czym i jak je łączyć.

Cena: 2 pierwsze godziny każdego spotkania: 200 zł/ h. Kolejne godziny: 150 zł / h

2. SO SPECIAL PRZEGLĄD SZAFY

Cena: 2 pierwsze godziny każdego spotkania: 200 zł/ h. Kolejne godziny: 150 zł / h

3. SO SPECIAL KONSULTACJA 

Na spotkaniu omawiamy opracowaną przeze mnie wcześniej indywidualną rekomendację oraz wizualizacje dopasowanych dla Ciebie fryzur, koloru włosów, okularów, makijażu itd. Spotkanie ma formę instruktażu oraz omówienia różnych scenariuszy (mniej / bardziej odważnych).

Ceny:

Konsultacja w innym zakresie [np. wizerunek biznesowy, kreacja ślubna, stroje druhen]: 2 pierwsze godziny każdego spotkania: 200 zł/ h. Kolejne godziny: 150 zł / h

4. ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Analizy kolorystycznej uczyłam się w Londynie od Jules Standish – największego autorytetu w dziedzinie kolorów w Wielkiej Brytanii. Analiza kolorystyczna trwa 2 godziny i odbywa się w domu klienta bądź w wynajętym studiu w centrum Warszawy (dodatkowy koszt 100 zł). Dzięki spotkaniu:

Cena: 400 zł 

5. ANALIZA SYLWETKI

Spotkanie trwa 2 godziny i odbywa się u Klientki w domu i ma formę szkolenia z wykorzystaniem jej ubrań – by zrozumiała jak wpływają na jej sylwetkę. Dzięki spotkaniu:

Cena: 400 zł  

 

Chcesz umówić spotkanie i w końcu pokochać swój styl??? 

 

Napisz na info@SoSpecial.pl lub zadzwoń 504 004 432